Meghan Markle ile Kate Middleton'ın anneleri de tartışmaya dahil oldu! İngiliz Kraliyet Ailesi zor günler geçiriyor!

Meghan Markle ile Kate Middleton tartışması giderek büyüyor. İki elti arasında yaşanan tartışma annelerine de sıçradı. Prens Harry ile Meghan Markle'ın taşınmayı istemelerinden sonra Kensington Sarayı'nda ipler iyice gerildi. İngiliz Kraliyet Ailesi Meghan Markle ile Kate Middleton arasında yaşanan tartışmayı basına sızdıran köstebeği ararken bir karışıklıkta gelinlerin annelerinden geldi.

MEGHAN İLE KATE ARASINDAKİ KAVGA ANNELERE SIÇRADI!

Prens William ile evli olan Kate Middleton ve Prens Harry'nin eşi Meghan Markle arasında yükselen gerilim her ne kadar resmi kaynaklar "Bu sadece düşesin farklı kişilik yapılarına sahip olmasından kaynaklanıyor" açıklaması yapsa da başka bir boyuta ulaştı. Şimdi de sahneye gelinlerin anneleri daha doğrusu iki anne arasındaki rekabet çıktı.

Kate Middleton'ın annesi Carole Middleton, kızının Prens William ile flört ettiği dönemde de evlendikten sonra da genellikle sessiz kalmıştı. Her ne kadar Middleton ailesi, kraliyet ailesiyle ilgili etkinliklerde hep ön sıralarda davetli olarak yer alsa da Carole Middleton; kızıyla ilgili tek kelime etmemişti. Fakat bu kez kuralı bozdu.

15 yıldır gelen tekliflere rağmen hiçbir basın organına konuşmayan anne Middleton bu kez kuralı bozdu ve önce gazetelerin magazin eklerinde yer aldı. Son olarak da Good Housekeeping dergisine konuk oldu. Her ne kadar anne Carole Middleton sahibi olduğu parti malzemeleri temin eden markanın tanıtımı için konuşsa da "Kızlarım Kate ve Pippa'dan her zaman fikir alırım" sözleriyle dikkat çekti.

Anne Middleton'ın bu çıkışı "sarayda gerilim yaşanırken kızı Kate'i halkın gözünde daha sevimli göstermeye çalışıyor" yorumlarına neden oldu.

Yorumculara göre bunun nedeni çok açık. Kate Middleton bugüne kadar hem kraliyet ailesinin hem de halkın tek gözbebeğiydi. Çocuklarının dünyaya gelmesinden sonra bu durum iyice pekişti.

DİĞER GALERİLER