Kylie Jenner'a 2.8 milyonluk hediye! 1 hafta önce gül banyosu şimdi ise...

Kylie Jenner'ın doğum günü kutlaması günler öncesinden başladı. Kylie Jenner'ın 22. doğum gününe üç gün kala sevgilisi Travis Scott, genç milyarderin malikanesinde özel bir kutlama organize etti. Scott, Jenner'ın evine sayısız gül gönderdi. Bu romantik jesti Kylie Jenner Instagram sayfasında paylaşarak, "Evim güllerle kaplı! Henüz doğum günüm bile değil!!!! İnanamıyorum" dedi. 10 Ağustos'ta 22. yaşına giren ünlü yıldız Kylie Jenner'a sevgilisi Travis Scott'tan bu kez de 2.8 milyonluk hediye geldi. Kylie Jenner kimdir? İşte Kylie Jenner'ın sevgilisinden herkes kıskandıran jestler...

Kendi servetini yaratan dünyanın en genç milyarderi olarak açıklanan Jenner, 22'nci doğum gününü bir haftadır ailesiyle İtalya'da kutluyor.

Geçtiğimiz günlerde 22. yaşına giren ünlü yıldız Kylie Jenner'a sevgilisi Travis Scott, dudak şeklinde bir kolye aldı.

Pembe ve beyaz elmastan oluşan gerdanlık için Scott yaklaşık 2.8 milyon TL ödedi.

Kolyeyi Scott New York merkezli mücevher şirketi Eliantte'ye özel siparişle yaptırdı.

Kylie Jenner'ın 22. doğum gününe üç gün kala sevgilisi Travis Scott, genç milyarderin malikanesinde özel bir kutlama organize etti.

Scott güllerle beraber, "Doğum günün kutlu olsun! Daha yeni başlıyoruz. Seni seviyorum!!!!" yazan bir not kartı da yolladı.

Bu romantik jesti Kylie Jenner Instagram sayfasında paylaşarak, "Evim güllerle kaplı! Henüz doğum günüm bile değil!!!! İnanamıyorum" dedi.

DİĞER GALERİLER