Vav TV İzle

İbrahim Tatlıses Gülçin Karakaya ile evlendi mi? Bomba itirafın ardındaki gerçekler ortaya çıktı...

İbo Show'da kendisinden 43 yaş küçük yardımcısı Gülçin Karakaya ile evlendiğini itiraf eden İbrahim Tatlıses,olayın perde arkasını anlattı. Peki, bir süredir 'nikah yakındır' başlıklarıyla gündemden düşmeyen İbrahim Tatlıses ile Gülçin Karakaya evlendi mi? İşte İbrahim Tatlıses'ten gelen evlilik açıklaması...

İBRAHİM TATLISES GÜLÇİN KARAKAYA İLE EVLENDİ Mİ?

Magazin gündemine bomba gibi düşen itiraf geçtiğimiz cumartesi akşamı yayınlanan İbo Show programında İbrahim Tatlıses'in ta kendisinden geldi.

Ebru Yaşar ifşaladı Tatlıses 'kimseye hesap verecek durumda değilim' dedi açıkladı. Yıllar sonra yeniden ekranlara İbo Show ile dönen İbrahim Tatlıses'in bu haftaki konukları Murat Dalkılıç, Ersay Üner, Simge Sağın, Ebru Yaşar oldu. Yaşar'ın ifşası üzerine Tatlıses'ten şaşırtan itiraf gecikmedi.

Ebru Yaşar'ın "Sen nikahlanmışsın" demesi üzerine İbrahim Tatlıses, bugüne kadar yaptığı evlilikleri saydı. Beşinci evliliğini de yaptığını söyleyen Tatlıses, "Mutluyum, ben evliyim kardeşim, Gülçin bana çok iyi bakıyor. Ben bu saatten sonra kimseye hesap verecek durumda değilim" dedi.

İtirafın ardından geri adım atan İbrahim Tatlıses, Karakaya ile resmi olarak nikâh masasına oturmadıklarını belitti.

"BİZİMKİ GÖNÜL EVLİLİĞİ"

Tatlıses, "Resmi nikâh yok, bizimki gönül evliliği" dedi. Daha önce Adalet Tatlıses ve Ayşegül Yıldız'la resmi olarak nikâh masasına oturan Tatlıses, "Gülçin Karakaya ile ilişkinizi resmiyete dökecek misiniz" sorusuna ise "Zaman ne gösterir bilinmez" yanıtını verdi.