Eylül Öztürk'e 'Kocan seni aldatıyor' mesajı! İkinci kez anne olan Eylül Öztürk mesajı göndereni öğrenince şoke oldu

15 gün önce doğum yapan ve ikinci çocuğunu kucağına alan sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk, başından geçen bir olayı takipçileri ile paylaştı. 2017 yılında Barış Kenan Öztürk ile nikah masasına oturan 34 yaşındaki Öztürk, telefonuna gelen "Kocan seni aldatıyor" mesajını görünce afalladı. Mesaj atan numarayı araştıran Eylül Öztürk, kişinin eskiden çalıştığı bir firmanın sahibi olduğunu öğrencince şoke oldu.

Ünlü fenomen, oyuncu ve şarkıcı Eylül Öztürk 15 gün önce ikinci bebeğini kucağına almıştı. 2017 yılında Barış Kenan Öztürk ile nikah masasına oturan Eylül Öztürk hayatının şokunu yaşadı. Her anını takipçileriyle paylaşan fenomen başına gelen ilginç bir olayı takipçileri ile paylaştı. Tanımadığı bir numaradan gelen mesajla şoke olan Eylül Öztürk şunları anlattı:

"Size bir olay anlatacağım ağzınız açık kalacak. İkidir telefonuma yabancı bir numaradan ingilizce bir mesaj geliyor. Mesaj Googlee Translate'dan çevrilmiş çok belli kargaşık bir yazı var. Mesajda 'Seni kocan aldatıyor. Sen o kadar çirkin bir kadınsın ki muhtemelen eşin seninle para için beraber. Yoksa aldattığı kadına gitmişti' diyor. Sanki Kenan'ın kendi parası yokmuş gibi. Ben böyle şeylere takılmam çünkü kendimi ve kocamı biliyorum. Bizim aramızda böyle bir güvensizlik yok. İlk mesajı görüp sildiğimde hamileydim... Ruh hastasına bak ben belki bunun üzerine takılıp eşimle kavgada edebilirdim."

"MESAJI ATAN KİŞİ İŞBİRLİĞİ YAPTIĞIM BİRİ ÇIKTI"

"2-3 gün önce sabah 8.90-9.00 gibi yine bir mesaj geldi. Öbür numarayı silip engellemiştim bu başka bir numara. Bu gelen mesajda da 'Aptal Kenan seni bırakmadı mı' falan yazıyor. Gelen numaranın bir işletme numarası olduğu görüp tıkladım kim olduğu adresi falan her şey çıktı. Mesajı atan kişi benim zamanında iş birliği yaptığım bir butiğin sahibi çıktı. Ruh hastası manyağa bak ya. Bunu yapan da bir erkek kadın olsa Kenan'a göz koydu da yaptı falan derdim. Ekran görüntüsü alıp hemen çocuğa attım işletme hesabını falan görünce hemen kapattı zaten her şeyi. Mesaj atıp 'Sana acıyorum' dedim. Bunu da size her gelen mesaja inanmayın diye anlattım."

Hangi ünlü kiminle birlikte? İşte ünlülerin eşleri ve sevgilileri...

MİNE TUGAY - MURAT SAYGI

DİĞER GALERİLER