Eşkıya'nın Hızır'ı Oktay Kaynarca ve Nurgül Yeşilçay'ın olay fotoğrafı! EDHO'ya mı katılıyor?

Bir yanda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde canlandırdığı Hızır Çakırbeyli karakteriyle gönüllere taht kuran Oktay Kaynarca, bir yanda Asmalı Konak, Gülperi, Paramparça gibi dizilerde rol alan Nurgül Yeşilçay... İkilinin birlikte 'Projeler, projeler, projeler' notuyla paylaştığı bu fotoğraf bir anda sosyal medyada olay yarattı. Nurgül Yeşilçay, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a mı katılıyor? İşte detaylar...

Yaz boyunca paylaştığı mayolu pozlarla adından sıklıkla söz ettiren Nurgül Yeşilçay, bu sefer Oktay Kaynarca ile görüşmesinden olan pozunu paylaştı. Yeşilçay fotoğrafın altına, "Projeler, projeler" yazınca Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da oynayacağı haberleri ortaya atılmaya başladı.

Ardından aynı fotoğrafı Oktay Kaynarca da paylaşınca EDHO hayranları bir anda Nurgül Yeşilçay'ın kadroya katıldığını duyurmaya başladı. Ancak ikilinin EDHO için değil, başka bir proje için görüştüğü ortaya çıktı.

İşte çok konuşulan o fotoğraf

BİR FOTOĞRAFTA ONLARDAN GELMİŞTİ

Bir dönem Kurtlar Vadisi'nde birlikte rol alan Seray Sever ve Oktay Kaynarca'nın da birlikte paylaştığı fotoğraf çok konuşulmuştu.

Instagram'dan fotoğraf paylaşan Seray Sever paylaşımına "Bro (erkek kardeş)" notunu düşmüştü.

DİĞER GALERİLER