Vav TV İzle

Ebru Şallı’dan cesur paylaşımlar! Önce bikinisi ile boy gösterdi sonra derin dekolteli spor pozunu yayınladı herkes onu konuştu

Ebru Şallı'dan cesur paylaşımlar! Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Ebru Şallı, Instagram hesabında art arda yaptığı iddialı paylaşımlarla gündeme geldi. Tatil sezonunu açan eski manken Ebru Şallı, ilk olarak bikinisi ile verdiği pozları takipçilerinin beğenisine sundu. Son dönemlerde sosyal medya paylaşımlarına hız veren Şallı, daha sonra ise ayna karşısında verdiği derin dekolteli spor pozunu yayınladı. Peş peşe paylaşımda bulunan Şallı, adeta sosyal medyayı salladı. İşte Ebru Şallı'nın sosyal medyaya damga vuran o paylaşımları...

2019 senesinde Uğur Akkuş ile nikah masasına oturan Ebru Şallı, Instagram sayfasından tatil pozları paylaşmaya devam ediyor.

Şu sıralar Bodrum'da denizin ve güneşin tadını doyasıya çıkaran ünlü isim, bikinisi ile verdiği pozları Instagram'ın hikaye kısmında yayınladı.

Bikinili paylaşımı ile sosyal medyaya bomba gibi düşen Şallı, daha sonra spor salonundan yayınladığı fotoğrafla da adından söz ettirdi.

Göğüs dekolteli bir kıyafet tercih eden Şallı, spor tarzını takipçilerinin beğenisine sundu. Şallı'nın art arda yaptığı iddialı paylaşımları, çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tarafından yoğun ilgi gördü.

Sporunu aksatmayan ve beslenmesine dikkat eden ünlü ismin düzgün fiziği de takipçilerinden tam not aldı.