Vav TV İzle

Ebru Cündübeyoğlu bikinisi ile sere serpe uzandı sosyal medya onu konuştu! Kim der ki 46 yaşında!

Ebru Cündübeyoğlu bikinisi ile sere serpe uzandı sosyal medya onu konuştu! Ünlü oyuncu Ebru Cündübeyoğlu, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla magazin gündemine bomba gibi düştü. 46'ncı yaşını kutlayan eski Türkiye güzeli Ebru Cündübeyoğlu, bikinisi ile sere serpe uzanarak verdiği iddialı pozlarını Instagram sayfasında yayınladı. Fit hali ile dikkat çeken ünlü oyuncu için 'Yıllara meydan okuyor', 'Yıllar Ebru'yu teğet geçmiş' yorumları yapıldı. İşte Ebru Cündübeyoğlu'nun sosyal medyayı sallayan o pozları...

1993 yılında Türkiye 4. güzeli seçilen oyuncu Ebru Cündübeyoğlu, sosyal medya hesabında 46'ncı yaş gününe özel bir paylaşımda bulundu.

Cündübeyoğlu, bikinisi ile sere serpe uzanarak verdiği iddialı pozlarını Instagram sayfasında takipçilerinin beğenisine sundu.

Ünlü oyuncunun iddialı pozları kısa sürede sosyal medyaya damga vurarak gündem oldu. Takipçileri, Cündübeyoğlu'nun paylaşımını beğeni ve yorum yağmuruna tuttu.

Arkadaşı Mehveş Sırdar'a poz veren Cündübeyoğlu'nun "Yaz kızım 21, yaş 46" notunu düştüğü paylaşıma 'Yıllara meydan okuyor', 'Yıllar Ebru'yu teğet geçmiş' yorumları yapıldı.

Öte yandan fit hali ile dikkat çeken Ebru Cündübeyoğlu'nun tatil pozlarına çok sayıda nazar boncuğu emojisi geldi.