Bugünkü
Takvim

Diriliş Ertuğrul oyuncusu Engin Altan Düzyatan ve Neslişah Alkoçlar aşka geldi! 32 yaşına giren eşini kucakladı ve...

Diriliş Ertuğrul dizisinde canlandırdığı Ertuğrul Bey karakteri ile geniş bir hayran kitlesine ulaşan Engin Altan Düzyatan, eşi Neslişah Alkoçlar ile evliliğinin 6. yılını geçtiğimiz Ağustos ayında romantik paylaşımla kutladı. Aşklarıyla dikkat çeken ikiliden bu kez de yeni yaş paylaşımları geldi. Engin Altan Düzyatan 32. yaş gününü kutlayan eşi Neslişah Alkoçlar'ı kucakladığı bir fotoğrafa, "Berebaer geçecek nice güzel yıllara" dedi. İşte Diriliş Ertuğrul dizisi ile kariyer basamaklarında hızlı bir çıkış yakalayan Engin ve eşinin aşk paylaşımı...

Diriliş Ertuğrul dizisi ile oyunculuk kariyerinde büyük bir adım atan Engin Altan Düzyatan, eşi Neslişah Alkoçlar'ın yeni yaşını kutladı. Evliliklerinde 6 yılı geride bırak ünlü çift Engin Altan Düzyatan ile Neslişah Alkoçlar'ın Emir Aras ve Alara adını verdikleri iki çocuğu var.

Engin Altan Düzyatan'ın, 32. yaş gününü kutlayan eşi Neslişah Alkoçlar'ın doğum gününü kutladığı fotoğraf...

Diriliş Ertuğrul dizisi ile oyunculuk kariyerinde büyük bir adım atan Engin Altan Düzyatan geçtiğimiz Ağustos ayında, eşiyle evlilik yıl dönümünü kutladığı Bebek'te bir restorandan çıkarken uğradığı tacizle gündeme geldi.

Arabasının arka koltuğuna geçerek eşinin yanına oturan Engin Altan Düzyatan'ı, yoldan geçen bir vatandaş arabasının camına vurarak kendisiyle konuşmak ve fotoğraf çektirmek istediğini söyledi. Düzyatan yemek sonrası yaşanan bu duruma bir tepki vermemeyi tercih etti ve camına vuran kişiyle yüz yüze gelmedi.

Yaşadığı taciz sonrasında yakışıklı oyuncu büyük bir şaşkınlık yaşarken şoförü hızla gaza basarak uzaklaştı.

DİĞER GALERİLER