Vav TV İzle

'Demek sen de doğal değilsin!' Sütyensiz gezme akımına uyan Serenay Sarıkaya'yı görenler şaştı kaldı!

'Demek sen de doğal değilsin!' Sütyensiz gezme akıma uyan Serenay Sarıkaya'yı görenler şaştı kaldı! Bikinili pozlarıyla sosyal medya gündeminde yerini alan Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz günlerde Bebek'te görüntülendi. sütyen kullanmadan da şık görünüp kendini iyi hissedilebileceğini kanıtlamak için kadınlar tarafından başlatılan sütyen akımına katılan Serenay Sarıkaya, Haldun Demirhisar'la aşk yaşadığı yönündeki iddialar hakkında "Yeni bir şey söylemek istemiyorum, daha önce de bu haberleri yalanlamıştım zaten." demeyi tercih etti. Bir dönem Oktay Kaynarca'nın da rol aldığı Adanalı dizisindeki hali ve şimdiki hali ile sosyal medyada adından söz ettiren Serenay Sarıkaya'nın eski halini görenler 'Demek sen de doğal değilsin Serenay' yorumunda bulundu.

'DEMEK SEN DE DOĞAL DEĞİLSİN!'

Sütyensiz gezme akımına uyan Serenay Sarıkaya'yı görenler şaştı kaldı! Verdiği pozlarla sosyal medya gündeminde yerini alan Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz günlerde Bebek'te görüntülendi.

Serenay Sarıkaya, 1 Temmuz 1991'de doğdu. 15 yaşındayken katıldığı bir güzellik yarışmasında jüri özel ödülünü aldı. Aynı yıllarda Plajda adlı bir sinema filminde rol alarak oyunculuğa adım attı. Sütyensiz gezme akımına uyan Serenay Sarıkaya'nın eski halleri yeniden gündeme geldi.

Doğal güzelliği ile dikkat çeken Serenay Sarıkaya'nın estetik harikası olduğu ortaya çıktı. İşte hayranlarına 'Demek sen de doğal değilsin' dedirten Serenay Sarıkaya...


28 yaşındaki oyuncunun bu pozlarının hangi yıla ait bilinmiyor ancak sosyal medya bu fotoğraflarla çalkalanıyor.

Arkadaşlarıyla birlikte boy boy poz veren Serenay Sarıkaya'nın bu fotoğraflarını ilk defa göreceksiniz.