Can Yaman ile Aslışah Alkoçlar fena yakalandı! İşte magazin gündemine bomba gibi düşen yakınlaşma!

Can Yaman, geçtiğimiz haftalarda biten Erkenci Kuş dizisi ile kariyer hayatında büyük çıkış yakalayarak geniş bir hayran kitlesine ulaştı. Adı aynı dizide rol aldığı oyuncu arkadaşı ile aşk dedikodularına karışan Can Yaman bu kez Hülya Koçyiğit'in küçük torunuyla yakalandı. Can Yaman ile Aslışah Alkoçlar'ın samimi halleri akıllara 'Aralarında aşk mı var?' sorularını getirdi!

Can Yaman ile Aslışah Alkoçlar geçtiğimiz akşam Bebek'te görüntülendi. Oldukça samimi oldukları öğrenilen çift, dışarıda kendilerini basın mensuplarının beklediğini öğrenince mekandan ayrı ayrı çıkarak gizlendi. Erkenci Kuş dizisi ile geniş bir hayran kitlesine sahip olan Can Yaman ile Aslışah Alkoçölar'ın yakınlaşması magazin gündemine bomba gibi düştü!

Geçtiğimiz günlerde Bebek'te bir erkek arkadaşıyla görüntülenen Alkoçlar, beyefendinin sadece arkadaşı olduğunu ve henüz bir ilişkisinin olmadığını söyledi.

Alkoçlar'ın bu açıklaması Can Yaman ile yeni bir aşka başlayacağının sinyallerini verdiği şeklinde yorumlandı.

Alkoçlar, yaklaşık bir senedir aşk yaşadığı ve evlenecekleri konuşulan Altuğ Leblebici ile ise geçtiğimiz haftalarda yollarını ayırmıştı. İşte Can Yaman ile Aslışah Alkoçlar'ın yakalandıkları an...

CAN YAMAN KİMDİR?

Can Yaman, 8 Kasım 1989 tarihinde İstanbul Suadiye'de ailesinin tek çocuğu olarak doğmuştur. Babasının adı Güven Yaman, annesinin adı Güldam Can'dır. Can Yaman 5 yaşındayken, anne ve babası ayrıldı. Büyükannesi Makedon, büyükbabası ise Yugoslav kökenlidir.

ASLIŞAH ALKOÇLAR KİMDİR?

Aslışah Alkoçlar, Gülşah Soydan ve Ender Alkoçlar çiftinin kızlarıdır. 1969 doğumlu Gülşah Soydan Alkoçlar, Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Hülya Koçyiğit ve eski milli futbolcu Selim Soydan'ın çocuklarıdır. Otel işletmecisi Ender Alkoçlar ile evlendikten sonra Gülşah Alkoçlar soyadını almıştır. 18 yaşında bir otel sahibesi olarak turizm işine girmiş, hayatı yolculuklarla geçmiştir. Sosyetenin en ünlü turizmcilerinden olmuştur.

Gülşah Soydan ve Ender Alkoçlar evliliğinin meyvesi, ikilinin küçük kızlarıdır. Ablası ise Neslişah Alkoçlar'dır. Hülya Koçyiğit'in torunudur. 1993 doğumludur. 15-16 yaşlarında kar kayağı sporunda milli sporcu olmuştur. Annesi hem de babası sosyetenin gözbebeği turizmciler olması sebebiyle tatil yerlerinde sıkça görüntülenen Alkoçlar, böylelikle medyatik bir isim haline gelmiştir.

DİĞER GALERİLER