Beren Saat'in Hazal Kaya'nın düğününe neden gitmediği belli oldu! Amerika'da demişlerdi ama...

Beren Saatin Hazal Kaya ile Ali Atay'ın düğününde bulunmaması, gecenin en çok tartışılan konularındandı. Hazal Kaya'nın düğününe eski - yeni rol aldığı bütün oyuncu arkadaşları katılırken, Beren Saat'in katılmaması dikkat çekmişti. Beren'in Hazal'ın düğününe katılmamasının nedeni Amerika'da olması diye söylenmişti ancak gerçek çok farklı çıktı.

BEREN SAAT HAZAL KAYA'NIN DÜĞÜNÜNE NEDEN GELMEDİ?

6 Şubat'ta 5 yıldır birlikte olduğu Ali Atay ile dünyaevine giren Hazal Kaya'nın eski rol arkadaşı Beren Saat'le arasındaki gerilim ortaya çıktı.

Ekranların güzel oyuncusu Hazal Kaya ile sevgilisi Ali Atay da evliler kervanına katıldı. Aşk-ı Memnu, Adını Feriha Koydum, Bizim Hikaye gibi birçok projede yer alan Hazal Kaya, 5 yıldır birlikte olduğu yönetmen sevgilisi Ali Atay ile geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir törenle dünyaevine girdi.

Hazal Kaya ile Ali Atay'ı mutlu günlerinde sanatçı dostları da yalnız bırakmadı.

TAM KADRO ORADAYDI AMA...

Kaya'nın bir zamanlar rol aldığı izlenme rekorları kıran Aşk-ı Memnu dizisinden oyuncu arkadaşları da düğününde bulundular. Dizide Hazal Kaya'nın babası Adnan Bey'i canlandıran Selçuk Yöntem, Kıvanç Tatlıtuğ, Zerrin Tekindor ve Kaya ile yer aldıkları kareyi sosyal medya hesabı üzerinden, "Evet kızımızı evlendirdik. Ali ile mutluluklar diliyoruz ona.." notu ile paylaştı.

Dizinin ana kadrosundan düğüne katılmayan Beren Saat'in de neden geceye gelmediği ortaya çıktı.

DİĞER GALERİLER