Ahmet Kural'ın gizemli sevgilisi bakın kim çıktı! İşte Ahmet Kural'ın yeni sevgilisi Çağla...

Ahmet Kural, geçtiğimiz günlerde genç ve kumral bir kadınla Kadıköy'de görüntülenmiş, arkasından çok geçmeden de bir gece kol kola kameralara yakalanmıştı. Geçirdiği zor günlerin ardından Ahmet Kural'ın yeni bir aşka yelken açtığını gören hayranları, gizemli kadının kim olduğunu epey merak ediyordu. 36 yaşındaki başarılı oyuncu Ahmet Kural'ın yeni sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı. İşte Ahmet Kural'ın sevgilisine ait detaylar...

Ahmet Kural geçtiğimiz haftalarda bir güzelle Kadıköy'de bir mekanda görüntülenmiş ve ikilinin çok samimi oldukları iddia edilmişti. Üzerinden çok geçmeden kol kola İstanbul gecelerinde aynı kişiyle görüntülenen Kural, kameraları karşısında görünce çok şaşırmış, hayranları bu gizemli kadının kim olduğunu merak etmişti. Benden Duymuş Olmayın köşesinde yazılanlara göre Ahmet Kural'ın gizemli sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı.

AVUKAT ÇAĞLA!

Adının Çağla olduğunu öğrenilen gizemli kadının avukat olduğu ortaya çıktı. Kural'dan yedi yaş küçük, yani 29 yaşında olan avukat ile ünlü oyuncu üç aydır birlikte oldukları iddia edildi.

SAĞLIKLI İLİŞKİ İÇİN...

Çiftin, ilişkilerinin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi adına bir süre gözlerden uzak kalmayı tercih ettikleri iddia edildi.

Ahmet Kural yeni aşkıyla objektiflere yakalanınca şok oldu. Habertürk'ün haberine göre ünlü oyuncu, geçtiğimiz günde sevgilisiyle görüntülendiği an kendisine soru yönelten muhabirlere yanıt vermekten kaçındı.

Çiçeği burnunda çiftin keyifli halleri dikkatlerden kaçmadı... Ancak kameraları karşılarında gören Ahmet Kural ve yeni sevgilisi koşar adımla uzaklaşmaya çalıştı.

DİĞER GALERİLER