Bugünkü
Takvim
  • Galatasaray
  • 29.05.2012

Asla savunma vermeyeceğim

G.Saray eski başkanı ikinci kez Disiplin Kurulu'na verilmesine büyük tepki göstererek, "Asla savunma vermeyeceğim. Beni kovup rahatlasınlar" diye konuştu.

Asla savunma vermeyeceğim
açtı ağzını yumdu gözünü.... eski başkanı ikinci kez Disiplin Kurulu'na verilmesine büyük tepki göstererek, "Galatasaray'da sicilimi bozmak istiyorlar. İki kez disipline verildim ama ne suç işlediğimi bilmiyorum. Beni kovsunlar ve atsınlar. Onlar da rahatlar ben de. Ne yazılı ne de sözlü olarak asla savunma vermeyeceğim" ifadesini kullandı.

BAŞKANLIĞI DÜŞÜNMÜYORUM
Üzerine çirkin oyunların oynandığını vurgulayan Polat, "O kadar çok kalbimi kırdılar ki artık Arena'da maç izlemek içimden bile gelmiyor. Bundan sonra başkanlığı düşünmüyorum. Beni ihraç edebilirler istediklerini yapabilirler ama gönlüm her zaman G.Saray'dan yana. Kimsenin bu sevgiyi kalbimden silmeye gücü yetmez" dedi.

kalan karakter 1000

uz.dr. uz.dr.

başarıları neden hazmedemiyorsun.senin döneminde gs tarihinin en rezilliklerini yaşadı.rezillikte tarihe geçtin.şimdide başarıları hazmedemiyorsun.git işine sendende ne kadar gs lılık olur düşünmek lazım.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 29.05.2012 17:46

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.