Bugünkü
Takvim

Kupayı Fener için mi getirdiler

eski Başkanı , "Federasyon kupayı Saracoğlu'na getirdi sonra vermek istemedi. Fener alsın diye mi getirdiler. Yönetim doğru bir tavır aldı" ifadesini kullandı

  • Galatasaray
  • 15.05.2012
ABONE OL
Kupayı Fener için mi getirdiler
eski başkanı cumartesi gecesi yaşanan olaylarla ilgili olarak TAKVİM'e çarpıcı açıklamalarda bulundu.

BİR GÜN SENİ DE ALKIŞLAMAZLAR...
Maçın bitiş düdüğü ile birlikte gelen şampiyonluğun sonrasında TFF'nin kupayı Galatasaray'a statta vermek istememesinin inanılır gibi olmadığını söyleyen Süren, "Kupayı sırf Fenerbahçe'ye vermek için mi stada getirdiler. Burada yönetim doğru bir tavır aldı ve kupayı Saracoğlu'nda aldılar" dedi. Türk futbolun son bir yılda çok fazla gerildiğini ifade eden Süren, "Toplum kurallarını uygulamadığın taktirde ortalık gerilir. Seyirci de sahaya girer. Başkasının başarısını alkışlamazsan, bir gün senin başarını alkışlayacak kimse bulamazsın" ifadesini kullandı.

G.SARAY AVRUPA'DA İLK 10'DA OLMALI!
Yönetimin Galatasaray'ı Avrupa'nın ilk 10 kulübü içine sokmayı hedeflemesi gerektiğini söyleyen Süren, "Her şey bir anda olmaz. Biz de yönetimdeyken önce Avrupa'da tecrübe kazandık. Sonra UEFA'yı aldık" diye konuştu.

kalan karakter 1000

fenerli fenerli

bir sen eksiktin sende tamam oldun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır9
cevapla 15.05.2012 11:08

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.