Bugünkü
Takvim

Polat'ın fondip planı!

İbra olabilmek için erken seçim kararı alacak olan Polat, seçim kozu olarak Drogbaile Kalou'yu kullanacak. Ünlü yıldıları Beşiktaş gibi bir fon şirketi ile yapacak.

  • Galatasaray
  • 16.02.2011
ABONE OL
Polat'ın fondip planı!
Başkanı 'ın, mali kongrede ibra olabilmek için erken seçim kararı alacağı ifade ediliyor.. Polat, mayıstaki seçimde tekrar başkan olabilmek için ise Drogba ve Kalou'yu seçim kozu olarak kullanmayı planlıyor... Gelecek sezon bambaşka bir kadro kurmayı hedefleyen Adnan Polat, yıldız futbolcuları transfer edebilmek için ise ezeli rakibi Beşiktaş'ın yolundan gitmeyi hedefliyor.

MENAJER BULUT TEKLİF ETTi
Torres'in Chelsea'ye gelişiyle kendisine kulüp aramaya başlayan Drogba ve Kalou'nun transferi Beşiktaş'ın yaptığı gibi fon payından planlanıyor. Başkan Polat'ın, Portekizli yıldızları Beşiktaş'a fon transferiyle getiren menajer Ahmet Bulut ile bu konuyu görüştüğü ve Sarı-Kırmızılı camianın bu gibi konularda hassas olduğu için kulübün profesyonellerinden kapsamlı rapor istediği bildirildi.

kalan karakter 1000

memati memati

gs a* takında 30 oyuncu var ve 11 oyuncu sağlam formasının malesef hakkını veren yok

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 16.02.2011 20:21
mozturk09 mozturk09

aman be sizde mi inanıyorsunuz bu balonlar amacı olmayan takıma ben bile gitmem.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır3
cevapla 16.02.2011 09:54
vuralkantar vuralkantar // ANKARA

sayın başkanın aklı başına şimdimi geldi sayın zegini yollarsa beleşede alırlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 16.02.2011 09:18

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.