Bugünkü
Takvim

Hagi sezonu kapattı

Galatasaray'ın Rumen hocası, "Bana daha 6 ay lazım" diyerek adeta bu sezonu çöpe attı...

  • Galatasaray
  • 12.02.2011
ABONE OL
Hagi sezonu kapattı
ÖNÜMÜZDEKİ sezon Avrupa kupalarına katılabilecek bir konum edinmeyi amaçlayan Galatasaray'da teknik direktör Gheorghe Hagi'nin dünkü basın toplantısında yaptığı bir açıklama kafaları karıştırdı. Takımını, Eskişehirspor maçında son derece etkili bulduğunu belirten Rumen teknik adam, "O günkü takımı sürekli hale getirmem için en az 6 aya ihtiyacım var" diyerek adeta bu sezonun kendileri için bittiği sinyalini verdi. Takımın kendi oyun felsefesini yavaş yavaş anlamaya başladığını belirten Hagi, "Hep birlikte geleceğimizi inşa etmeye çalışıyoruz" diye konuştu.

MISIMOVIC GERİ DÖNEMEZ
Hagi, kadro dışı bırakılan Misimovic'le ilgili olaraksa, "Benim için bu konu kapanmıştır. Neden bu kararı aldığımı resmi sitede açıkladım. Ötesi yönetimin bileceği iş. Kararımdan asla geri dönmem" dedi.

SAKATLAR BİR DÖNSÜN!
Gol yollarında önemli isimlere sahip olduklarını belirten Hagi, "Arda ve Pino da geri döndüğünde daha farklı olacağız" dedi. Hagi, Antep maçı içinse, "Kazanmaya gidiyoruz" dedi.

kalan karakter 1000

galatasaray galatasaray

10 ncu yenilgisiyle 10 forma numaralı hagi galatasarayıda ligde 10 numara yapmayı başardı baksananıza puan durumuna galatasaray artık 10 nuncu sırada ve tam 10 numara artık hagi gurur duyuyordur bu 10 numaralı takımla

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.02.2011 11:42
exechtberia exechtberia // DENİZLİ

AH BİRDE YÖNETİM ANLASA HAGİNİN T.D OLMADIĞINI VEDE HAGİ Yİ KOYBOLAN SEZONUN TAM ORTASINA GÖMSE NE İYİ OLUR !!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 13.02.2011 00:39
vural vural

ayhan-barış-hakan-sarp-aydın-zan-aykut'un bu takımda yerleri yokkkkkk

Aynı Görüşte misiniz?
evet16
hayır0
cevapla 12.02.2011 08:02

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.