Bugünkü
Takvim

Keşke daha önce gelseydim

'ın yeni yıldızları Zapata, Stancu ve Yekta, "Çok büyük kulübe geldik. Sanki rüyada gibiyiz" dedi

  • Galatasaray
  • 23.01.2011
ABONE OL
Keşke daha önce gelseydim
Sarı-kırmızılı kulübün son transferleri Zapata, Stancu ve Yekta, gibi büyük bir camiaya geldikleri için çok mutlu olduklarını belirterek, başarı sözü verdi...

MONDI "HEMEN GİT" DEDİ
G.Saray'ın Kolobiyalı file bekçisi Zapata, transferinden önce Ali Faryd Mondragon ile görüştüğünü belirterek, "Çok büyük bir camiaya geldiğimin farkındayım. Galatasaray şu anda içinde bulunduğu durumu hak etmiyor ve biz futbolcular olarak takımı buradan çıkarmak için elimizden geleni yapacağız" diye konuştu.

HAGI'DEN ÇOK ŞEY ÖĞRENİRİM
Yakta ise, "Hayal ettiğim, rüyalarımda gördüğüm formayla mücadele etme fırsatı buldum" derken Hagi ile ilgili ise, "Futbolu bıraktığında gözyaşı dökenlerden biriyim. Ondan çok şey öğreneceğim" diye konuştu.

İŞİM GOL ATMAK
Kedi lakablı Stancu ise, kendisini Hagi'nin çok istediğini belirterek "İşim gol atmak. Golü, kedinin fareyi beklediği gibi dört gözle beklerim" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.