Bugünkü
Takvim

Annem&babam da gitti

G.Saray Başkanı Polat, "Annem ve babam ilk kez maça geldi. Fakat Başbakan'a yapılan tepkiler nedeniyle onlar da stadı terketti. Üzüntümüz hala çok sıcak" dedi.

  • Galatasaray
  • 18.01.2011
ABONE OL
Annem&babam da gitti
Başbakan 'a yapılan protesto nedeniyle tribünleriyle karşı karşıya gelen Başkan olayların üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi. Anne ve babasının da ilk kez maça gittiklerini söyleyen Başkan Polat, "Stadın yapımında Başbakan'ın A'dan Z'ye imzası vardı. Tüm bürokrasiyi harekete geçirdi. Fakat herkesi üzen olaylar yaşandı" diye konuştu.

BAYRAKTAR YANLIŞ ANLAŞILDI
Açılışta beklenen aksiliklerin hiçbirinin yaşanmadığını da söyleyen Polat, "Organizasyonla uğraşırken 18 bin kombine sattık. 8 bin 500 üyemizi de maça davet ettik. Varyap bin 500 davetiye istedi, verdik. Yapılan şovlar da oldukça güzeldi" dedi. TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar'ın konuşmasının yanlış anlaşıldığını da vurgulayan Polat, "Tek yanlışımız, davetiyeye Ali Sami Yen yazmayı unutmamız oldu" dedi.

3 TRANSFER BU HAFTA BiTECEK
Transfer çalışmaları hakkında bilgi veren Polat, " Biri kaleci olmak üzere 3 transfer bu hafta bitecek. Hatta birisi salı günü (bugün) imza atabilir" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.