Bugünkü
Takvim
  • Fenerbahçe
  • 23.07.2014 00:00
  • Son Güncelleme: 23.07.2014 16:23

Yıldırım'ın şike davası itirazına ret

Anayasa Mahkemesi, 'ın şike davasıyla ilgili yaptığı başvuruyu, yerel mahkemede yeniden yargılama başladığından başvuru yolları tüketilmediği gerekçesiyle reddetti.

Aziz Yıldırım'ın itirazına ret
Anayasa Mahkemesi, Fenerbahçe Kulubü Başkanı 'ın şike davası nedeniyle haklarının ihlal edildiği gerekçesiyle yaptığı başvuruda ret kararı verdi.

Yıldırım ile aynı davada yargılanan sanıklar Yaşar Kaya ve Yüksel Ekşioğlu'nun bireysel başvurularını birleştirirek sonuçlandıran Yüksek Mahkeme, Şike Davası'nda yerel mahkemede yeniden yargılama başladığından başvuru yolları tüketilmediği gerekçesiyle başvuruları reddetti.

kalan karakter 1000

Gereksiz yere devleti mesgul ve isgal ediyorlar...dur diyen birisi yok..!

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır2
cevapla 23.07.2014 19:25

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.