Bugünkü
Takvim

Sevenleri koştu

Fenerbahçe Başkanı için sevenleri Şişli Etfal'e koştu. Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen de gelenler arasındaydı

  • Fenerbahçe
  • 31.05.2012
ABONE OL
Sevenleri koştu
Geçirdiğİ rahatsızlığın ardından 'ne kaldırılan Fenerbahçe Kulübü Başkanı , müşahade altına alındıktan sonra sevenleri hastaneye koştu.. Başkan Aziz Yıldırım'ı Fenerbahçeli eski milli futbolcu ve futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen de ziyaret etti.

NE ZAMAN ÇIKAR BİLEMEM
Yıldırım ile kısa süre görüşen Dilmen, Yıldırım'ın iyi olduğunu hastaneden ne zaman çıkacağına bilmediğini söyledi. Rıdvan Dilmen, bu açıklamanın ardından hastaneden ayrıldı.

ŞİŞLİ ETFAL ANA-BABA GÜNÜ
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım 3 Temmuz sürecinin ilk aylarında sık sık şeker ve tansiyon rahatsızlığı nedeniyle Şişli Etfal'e gitmek zorunda kalıyordu. Bu kez pankreas rahatsızlığı için gitti. Şişli Etfal bir kez daha yoğun bir trafik yaşadı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.