Bugünkü
Takvim
  • Fenerbahçe
  • 29.05.2012 00:00
  • Son Güncelleme: 29.05.2012 09:43

Nihat Özdemir'den cemaat açıklaması

Nihat Özdemir, 'Cemaat Fener'i ele geçirmek mi istiyor?' sorusuna ilginç cevap verdi.

Nihat Özdemir'den cemaat açıklaması
Fenerbahçe'nin eski başkanvekili Nihat Özdemir, 'Cemaat Fenerbahçe'yi ele geçiriyor mu?' sorusuna "20 milyon taraftardan 2-2.5 milyonu cemaat mensubudur ve onlar da başarı için benim kadar dua etmişlerdir" diye cevap verdi.

TRT-1'de soruları yanıtlayan Özdemir'in konuyla ilgili açıklamaları şöyle:
"Son 11 ay Fenerbahçe'nin başkanvekiliydim. Şunu söyleyeyim son 11 ayda herhangi bir cemaatin, herhangi bir derneğin, herhangi bir siyasi görüşün, biraz daha genişleteyim yalnız cemaat değil, herhangi bir kesimin Fenerbahçe'yi ele geçirmek, önümüzdeki kongrede bazı arkadaşları Fenerbahçe yönetimine sokmak gibi herhangi bir hareketlerini görmedim. Benim 20 milyon taraftarım varsa bu 20 milyon taraftarımın 2-2.5 milyonu da cemaat mensubu arkadaşlarımızdır. Onlar da Fenerbahçemizin başarılı olması için benim kadar iyi niyetli olarak onlar da dua etmişlerdir."

kalan karakter 1000

uz.dr. uz.dr.

yayalan bir tahmin.cemaat fb den nefret eder.hele aziz yıldırımı hiç biri sevmez.bende cemaat mensubuyum ama fb yi hiç sevmem.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 29.05.2012 17:43

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.