Bugünkü
Takvim

F.Bahçe düşmeli...

PFDK'nın konusunda verdiği karara iritaz eden iki üye, " ceza almalı, F.Bahçe ise düşmeli" dedi

  • Fenerbahçe
  • 22.05.2012
ABONE OL
F.Bahçe düşmeli...
F.Bahçe Başkanı ile 16 futbol kulübünün ceza almadığı PFDK kararı na ilişkin ortaya ilginç bir gerekçe çıktı. Verilen kararlara itiraz eden iki üye, " Başkanı Aziz Yıldırım'ın müsabaka sonucunu etkilemeye yönelik söz konusu faaliyetlerden haberdar olduğu ve Ekşioğlu ile irtibatlı şekilde hareket ettiğini gösterir deliller olduğu tespit edilmiştir. Aziz Yıldırım'a ceza verilmemesi haksız ve hukuka aykırıdır" görüşünü ortaya attı. "'Fenerbahçe bir alt lige düşürülsün" ifadesi de kullanıldı.

kalan karakter 1000

BİRAZ CESARET BİRAZ CESARET

GEÇ BİLE KALDINIZ.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 23.05.2012 01:19
Adaleti kaybettim bulan varmı Adaleti kaybettim bulan varmı

bu ülkede Adalet garibanlara çalışır güçsüzlere çalışır onun için kafanızı yormayın Aziz bey yaygara ile Nihat beyle bu işleri halleder olmazsa tehdit ederler yazık bir BJK'lı olarak futboldan nefret geldi Decoderimide iade ettim kafam rahat bırakın Allaha Havale edelim ve hesabımız mahşere kalsın şaibeli şampiyonluğu tescil ettiniz geçen seneki biz bunlardan 8 puan öndeyken bile nasıl elimizden aldılar şampiyonluğu hakemi tehdit bunlarda hiçbirini unutmadık unutmayacağız herkes üzerindeki formayı çıkarsın ve baksın

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 22.05.2012 22:33
beko beko

gs li adamlar istedi diye tüm gelirlerimizide onlara verelim bari

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 22.05.2012 21:29
KORKMA  FEDERASYON KORKMA FEDERASYON

BU FEDERASYON BU FENERBAHÇEYİ DÜŞÜRMEZ.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 22.05.2012 18:16
GEÇ BİLE KALDINIZ GEÇ BİLE KALDINIZ

NE DURUYORSUNUZ O ZAMAN HEMEN BİR ALT LİGE DÜŞÜRÜN.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.05.2012 18:14

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.