Bugünkü
Takvim

En iyisini alırız!

'nin yeni yönetiminde yer almayan , "F.Bahçe her zaman en iyi transferi yapar. Sow'u nasıl transfer ettiysek yine en iyisini alırız" diye konuştu

  • Fenerbahçe
  • 22.05.2012
ABONE OL
En iyisini alırız!
F.Bahçe eski başkanvekili medya ile yaptığı sohbette önemli açıklamalar yaptı. İşte o açıklamalar: Transferle ilgili çalışmalardan taraftarların şüphesi olmasın. Sow'u nasıl aldıysak yine en iyisini alırız. Yıldız değil ihtiyaca göre transfer yaparız... Soner'i F.Bahçe'de görmek isterim. Cavcav ile konuştum. Biz istiyorsak G.Saray ve Trabzon alamaz...

TOPUZ İÇİN ADIMIZI KOYDUK
Mehmet Topuz olayında adımızı ortaya koyduk. O transferi bitirmemiz gerekirdi... İbrahim Toraman'ı alacaktık. Ama bize pahalı dediler. Almadık. Başkanımız transfer olmayınca çok üzüldü... Alper Potuk yüksekten uçtu. Bu yüzden transferi olmadı.

KARARI KOCAMAN VERİR
Emre için kararı Kocaman verecek... Bence yeri dolmaz. Benden sonra 2. başkanlık için Ali Koç'u istiyordum. Olmadı, çok üzüldüm.

İLE KÜS DEĞİLİM...
TFF eski Başkanı Mehmet Ali Aydınlar ile yaşadığı tatışmanın ardından görüşmesinin olduğunu ve kendisiyle küslüğünün bulunmadığı belirten Özdemir, "Ama onun bana küslüğü varsa bilemem" dedi. Özdemir, Acıbadem'in sponsorluğunun iptal edilmesinden hoşlanmadığını da söyledi.

FENER'E LİMAK GELiYOR
F.Bahçe'nin çok büyüdüğünü belirten Özdemir, "Kadın voleybol ve basketbolda sponsorumuz yok. İlerleyen dönemde Limak ismini sponsorluk çerçevesinde görebilirsiniz" diyerek camiaya müjde verdi.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.