Bugünkü
Takvim

Metris raporu

ise tüm olumsuzluklara rağmen psikolojisini sağlam tutuyor Arkadaşlarına sürekli moral veriyor

  • Fenerbahçe
  • 29.09.2011
ABONE OL
Metris raporu
Türkiye' de deprem etkisi yaratan şike soruşturması kapsamında yaklaşık 3 aydır Metris Cezaevi'nde tutuklu bulunan futbol adamları ile ilgili son durumu TAKVİM açıklıyor... Alınan bilgilere göre özellikle , , Tamer Yelkovan ve 'nun psikolojik durumu çok kötü durumda.

MOSTUROĞLU SÜREKLİ İLAÇ ALIYOR
Tutuklu bulunan ünlü futbol adamları içinde psikolojisi en bozuk olan ismin Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu olduğu öğrenildi. Mosturoğlu'nun her sabah arkadaşlarına, "Merak etmeyin, öğlen buradan çıkacağız" dediği, öğlen saatlerinde ise ancak sakinleştirici ilaçlar ile ayakta durabildiği belirlendi. Bir diğer Fenerbahçe Asbaşkanı Tamer Yelkovan'ın durumu da hiç iç açıçı değil. Yelkovan'ın sürekli çocuklarının ismini sayıkladığı ve yüzünün hiç gülmediği ifade edildi.

YILDIRIM HERKESE YARDIM EDİYOR
Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz'ın da ağzını adeta bıçak açmadığı, kimseyle tek kelime konuşmadığı belirlendi. Daha önce hakkında büyük kilo kaybı yaşadığına dair haberler çıkan Beşiktaş Teknik Direktörü Tayfur Havutçu'nun da hala eski kilosuna gelemediği öğrenildi. Yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen Fenerbahçe Başkanı 'ın psikolojisini sağlam tuttuğu ifade edildi.

ADALI DA DESTEK OLUYOR
Yıldırım'ın sürekli arkadaşlarıyla konuşarak moral verdiği, tüm sorunlarıyla yakından ilgilendiği öğrenildi. Beşiktaş Asbaşkanı Serdal Adalı'nın da Yıldırım gibi güçlü olduğu ve arkadaşlarına destek verdiği belirlendi.

SAKİNLEŞTİRİCİYLE AYAKTA DURUYOR
Mosturoğlu her sabah "Öğlen çıkacağız" diyor. Sonra sakinleştirici ile ayakta duruyor.

ÇOCUKLARINI ÇOK ÖZLEDİ
Tamer Yelkovan sürekli çocuklarının ismini sayıklıyor. Yüzü hiç gülmüyor.

TEK KELİME KONUŞMUYOR
Mecnun Odyakmaz büyük bir suskunluk içinde. Kimseyle ntek kelime konuşmuyor.

HAVUTÇU TAM 25 KİLO VERDİ
Beşiktaş Teknik Direktörü Tayfur Havutçu 3 ayda yaklaşık 25 kilo kaybetti. Havutçu'nun sağlık durumu sürekli kontol altında tutuluyor.

GÖZLERİNE UYKU GİRMİYOR
Büyükşehir Belediye'nin iki yıldızı İskender Alın ve İbrahim'in de büyük uyku problemi çektiği öğrenildi. Ümit Karan da aynı sorunu yaşıyor.


kalan karakter 1000

Dogrucu Davud Dogrucu Davud

Turk Futbolu sikecilerden arinmali . Kim sike yapmis veya tesebbus etmisse sucuna gore cezalanmali . Oyle cezalar verilsin ki , kimse bir daha cesaret edemesin . Futbol kutsaldir , temiz kalmali . Platiniye destek verelim . Futbolu sevenler , sahtekar olmayanlar Platiniye destek vermeli .

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır16
cevapla 29.09.2011 09:45
sizi ezikler sizi ezikler

davud mu doğrucu yoksa eziklik ve intikam acısımı var..iyi düşün..eğer fenere karşı kuyruk acınız varsa sahada karşısına çıkınca gösterin..soruyorum kendilerini birbüyük takımın taraftarı iiii zannedenlere sizin takımlarınızdamı fenere satıyorlar maçlarını..bilirsiniz hepiniz sırayla yeniliyorsunuz ya..anladınız siz onu..

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 30.09.2011 12:15
1907kolik 1907kolik

Türk futboluna,Türk sporuna büyük bir darbe vurdular.Bazıları yapılan hatayı es geçip 'Şikeci FB cezasını buldu.' diyebilir ama onlar da başlarına gelince anlayacak ondan sonra 'vay anasını' diyecekler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet17
hayır5
cevapla 29.09.2011 08:42
sizi ezikler sizi ezikler

demekki bu fener ve aziz yıldırım size bayağı acı çektirmiş..ama nereye gitsede sizi ezmeye devam edicez..untmayın..

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 30.09.2011 12:10
Meriç22 Meriç22

BANA GÖRE DE AZİZ YILDIRIM VE F.BAHÇENİN
--BUNLAR DAHA İYİ GÜNLERİ

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır7
cevapla 29.09.2011 12:39
aforoz aforoz

kimsenin eskiye bakmıyor senin gibi dar kafalılar at gözlüklüler var ken bu türkiyemin dertleri bitmezelin oglu dişarıdan geliyor senin kanunlarını hice sayıp kendi kanunu koyup gidiyor bizler türkiye de boş yaşamışız

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 29.09.2011 10:46
kahin kahin

fb den temiz en azından

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır7
cevapla 29.09.2011 10:38
kubilay62 kubilay62

Baykolik,
* Türk sporuna darbeyi A.Y.(60) ve adamları vurdu. Bunu Tüm Türkiye, Avrupa hatta okyanustaki adadakiler bile biliyor.
* Sorun sen ve senin gibi FB lilerin kabul edememesi ve şu da 5 sene önce yapmıştı, bu da 20 sene önce yapmıştı gibi ispata,hukuk, yasa ve yönetmeliğe göre boş reflekslerle, sadece içerdeki suç işlediği iddia edilen başkan ve idarecilerinize güç veriyorsunuz ama FB nin kurumsal itibarını ,gücünü, uluslararası görüntüsünü beş paralık ediyorsunuz.
* Dediğin gibi Şikeci FB daha cezasını bulmadı. bence. Hani bir deyim varya"-daha bu iyi günleriniz" o misal.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır13
cevapla 29.09.2011 09:49
fantom74 fantom74

dostum , şike yapmakla suçlanan sadece FB değilki , neden diğer takımlardan söz edilmiyor dersin , her konuda olduğu gibi yine sadece suçlanan fb.. Zaten kalan 17 takımda tertemiz , akpak maşallah..

Aynı Görüşte misiniz?
evet16
hayır4
cevapla 29.09.2011 09:32

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.