Bugünkü
Takvim
  • Fenerbahçe
  • 22.09.2011 Gazete
ABONE OL

Sevdan beni terketmedi

F.Bahçe Başkanı , Metris'ten gönderdiği mektubunda, "Dün (önceki gün), mizi daha da büyüttüğümüzü gördüm" dedi

Sevdan beni terketmedi
Başkanı , tutuklu bulunduğu Metris Cezaevi'nden duygusal bir mektup gönderdi. Sarı-Lacivertliler'in önceki akşam cezası nedeniyle seyircisiz yapacağı, ancak alınan kararla sadece bayanların ve 12 yaş altı çocukların alındığı Manisa maçı sonrası duygularını satırlara döken Yıldırım, anlamlı mesajlar verdi.

EL BİRLİĞİ İLE BÜYÜTTÜK!
Fenerbahçe'yi el birliğiyle büyüttüklerini belirten Yıldırım, "Ben, yıllarca bu birliğin, desteğin, aile hissiyatının, kadın-erkek, genç-yaşlı demeden oluşan sevgi selinin gücü ve bunun daha da büyümesinin hayali ile çalışmış, gecemi gündüzüme katmıştım. Şimdi, bunun gerçekleştiğini görüyorum" diye yazdı.

BU SEVDA BİTMEZ
Yıldırım, "F.Bahçe sevdası beni hiç bırakmayacak" dedi.

kalan karakter 1000

urall urall

meydan burada. diğer takımlardan birtanesi daha yapsın bakalım kaç bayan futbol seyircisi toplayacak görelim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 23.09.2011 11:21
ABC ABC

Helal sana Baskan !.. Buldun "arabesk zihniyetli ve kaderci" taraftari, yap duygu sömürüsü..Senin mafyciliginin, küfürbazliginin, karanlik islere bulasmanin taraftar gözünde zaten hic önemi yok..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır2
cevapla 22.09.2011 17:54
nightwolf nightwolf

aziz yıldırım ben bir hasta fenerli olara ksenin metriste uzun yıllar hatta ölene kadar orada çürüyüp gitmeni diliyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır2
cevapla 22.09.2011 13:26
Tusinami Tusinami

Aziz başkanım adalet yerini bulacaktır elbet. Beklenen gün gelecekse eğer çekilen cefalar kutsaldır. Saygılarımla seni seviyoruz

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır3
cevapla 22.09.2011 10:48
kubilay62 kubilay62

Gece gündüz ne için çalıştığın,neler yaptığının ispatı bulunduğun yerdir bay A.Y.(60)

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır4
cevapla 22.09.2011 08:55

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.