Bugünkü
Takvim
  • Fenerbahçe
  • 21.09.2011

Buz gibi gol!

'ün golüne ofsayt veren hakem Yankaya, Fener'in bir de penaltısını vermedi

Buz gibi gol!
Hakem Özgür Yankaya, hatalı kararlarıyla maça damga vurdu. Maçın son dakikasında Semih'in attığı gole ofsayt çalan Yankaya, Bekir'in Kahe'nin formasını çektiği pozisyon da penaltı vermeyerek yanlış karara imza attı. Eski hakem Ahmet Çakar, Yiğit'in 'e yaptığı hareketin penaltı olduğunu ama verilmediğini söyledi. Manisa'nın 90. dakikada verilmeyen golünde ise ofsayt kararının doğru olduğu belirtildi.

kalan karakter 1000

ankara ankara

fenerbahçe taraftarıyım.hakemlerde hata yapabilir.fazla büyütmemek lazım bunları.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 21.09.2011 16:31
BÜYÜK KÜKREYİŞ BÜYÜK KÜKREYİŞ

KEHE NİN GOLÜNÜ NEDEN KONUŞMUYORUZ..!!.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır2
cevapla 21.09.2011 15:40
LB LB

Ahmat Çakar ne söylüyorsa tersini düşünün

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır4
cevapla 21.09.2011 11:43
ilhami28 ilhami28

Geçen hafta Eskişehir maçında Beşiktaşın penaltısıda aynı şekilde verilmedi, o zaman nerdeydiniz. Adalet herkes için olmalı konu fener olunca ortalığı ayağa kaldırıyorsunuz, diğer takımlar olunca sesiniz çıkmıyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır17
cevapla 21.09.2011 09:07
ÖNEMLİ OLAN ÜNVANDI ÖNEMLİ OLAN ÜNVANDI

şikeci diyenlere karşı 17 de 17 yapmak vardı ama namalup yola devam etmek vardı. bir yerde muhakkak takılacaktık ama burda olmamalıydı, böyle verilmeyen penaltılarla, atılan golün iptaliyle olmamalıydı. bu sene bundan daha kaliteli bir ortam beklemiyorum. doğru yada yanlışını eleştirmek için değil ama çifte standarta örnek vermek için belirtmek istedim. geçen sene filistini, bağdatı, libyayı gölgede bırakan görüntülerle bursada yaşananlara şahit olduk, alınan karar, verilen ceza, tahkimin onayı... ne oldu sonunda FUTBOL FEDERASYONU insiyatifini ve yetkisini kullanarak 5 maç gibi ciddi bir cezayı kaldırdı. Ama FENERBAHÇE konu olunca ukraynalı misafirlerimizle yaptığımız hazırlık maçında çıkan olaylar yüzünden biri boş biri bayan dolu tribünlere oynadık, iyide oldu aslında FB nin büyüklüğü dün gece birkez daha tescil oldu. 100 möio euro luk transferleri ile 30 bin kişiye hafta sonu oynayan bir gs kadınlar matinesi denen ortamda stada 45 sokağa 30 bin kişi toplayan FB çok şükür FENERLİYİM

Aynı Görüşte misiniz?
evet23
hayır5
cevapla 21.09.2011 08:31

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.