Bugünkü
Takvim
  • Fenerbahçe
  • 16.09.2011

Doktorlar eski Fenerli

Kulübü'nün Gökhan'ın sakatlığından ötürü hedef aldığı Milli Takım Sağlık Heyeti'nin iki önemli isminin, geçmişte sarı lacivertli kulüpte görev alan kişiler olduğu ortaya çıktı

Doktorlar eski Fenerli
SAKATLIĞI nedeniyle bir süredir takımla çalışmalara katılamayan 'ün kaburgasında kırık olduğunun anlaşıldığını ve bu durumun A Milli Takım Sağlık Heyeti tarafından doğru olarak aktarılmaması nedeniyle oyuncunun tedavisinin geciktiği Kulübü tarafından açıklamıştı.

GÖREVLERİNE SON VERİLMİŞTİ
Sarı-Lacivertli yönetim A Milli Takım sağlık heyetine resmi sitelerinden yaptıkları açıklama ile sert bir tepki verirken ilginç bir detay ortaya çıktı. Şu anda Milli Takımlar Sağlık Departmanı Müdürü olan Cengiz Dinç ve Milli Takımlar Sorumlu Fizyoterapisti Abdurrahman Evin, 2000'li yıllarda Fenerbahçe Futbol Takımı sağlık heyetinde görev yapmıştı. Ancak o dönem yönetim kurulu, takıma yeterince zaman ayıramadıkları gerekçesiyle doktor Cengiz Dinç ve fizyoterapist Abdurrahman Evin'in görevine son vermişti.

kalan karakter 1000

Erdal Erdal

Tam bir soğuk savaş yaşıyoruz.Maksat saman altından su yürüterek her imkan doğrultusunda Fenerbahçe ye zarar vermek.Adamlar Mossad gibi çalışıyorlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır1
cevapla 16.09.2011 11:55
SELO1907 SELO1907

NE GELDİYSE FENERİN BAŞINA O ESKILERDEN GELDI

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır1
cevapla 16.09.2011 11:43
osman osman

Tamam işte onlarda F.B.tam sıkıntıdayken ve TFF.ile arası açıkken ellerine fırsat geçince F.B.'ye cezayı kesiverdiler,
Bunlar normal şeyler, onlara yakışan olaylar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır0
cevapla 16.09.2011 09:08
lig lig

iyi olsalardı fener kovmazdı

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır1
cevapla 16.09.2011 08:15

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.