Bugünkü
Takvim

%60 Özer %40 Emre

  • Fenerbahçe
  • 18.02.2011
ABONE OL
%60 Özer %40 Emre
'de derbi maçının 11'i bir kişi eksik olarak hazır. Kocaman, Özer ile idman eksiği olan Emre arasında henüz tercih yapamadı. Ama Samandıra'dan gelen ilk sinyaller Kocaman'ın maça Özer'le başlayacağı yönünde. Özer oynarsa M.Topuz ortaya geçecek. Aksi halde Topuz'un yeri sağ kanat.

kalan karakter 1000

sugusugu sugusugu // İSTANBUL

Sağ Açıkta Ya Mehmet Topuz Ya Stoch Ya Da Dia'nın Oynaması Lazım.. Mehmet Topuz Formundan Dolayı Dia veya Stoch ise Kötü Olan İsmail'in Üstüne Gidip Üstünlük Sağlaması için Oynamalı.. Beşiktaş'ın İyi Olan Sağ Kanadı Bizim ise Sol Kanadımıza Daha Defansif Oyuncular Oynamalı.. Santos'un Önünde Özer Oynamalı.. Hem Quaresma Hem Hilbert İleriye Çok Çıkan Oyuncular.. Bu Yüzden Ataklar Ortadan Guti ve Sağ Kanattan Gelecektir.. Lugano Forveti Tutup Yobo Alan Savunması Yaparsa.. Defansif Orta Sahalarımız İyi Bir Top Dağıtımı Yaparsa Fenerbahçe Bu Maçta Fark Atar.. Alex Çok Rahat Mehmet Aurelio'ya Üstünlük Sağlar.. Defanslarının Ortası Çok Kötü Niang Ceza Sahasında Boş Alanlara Kaçıp Aldığı Topu Gelişine Kaleye Gönderirse Beşiktaş'ın Zaten Kötü Olan Kalecileri Çok Rahat Gol Yiyecektir.. Alex Kesinlikle Ceza Alanı Önünden Şutlar Çekmeli.. Uzaktan Toplarda Çok Sektiriyorlar Niang O Topları Kaparsa Affetmeyecektir.. Şutlara Mehmet Topuz Da Yardımcı Olabilir.. Özellikle Yerden Şutlar Çok Etkili Olur

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.02.2011 13:43
avrupali fener ck avrupali fener ck

kim oynarsa onemli degil onemli olan bizim kazanmamiz issallah her oyuncu bunun farkinda olur

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 19.02.2011 01:02

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.