Bugünkü
Takvim

: Yalı almanın tam zamanı

, ve tapu harcı teşviklerinin de etkisiyle konut almanın en uygun zamanı olduğuna dikkat çekerek fiyatlarda daha fazla düşüş beklemediğini söyledi.

Remax: Yalı almanın tam zamanı
REMAX Gayrimenkul Danışmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran, ve tapu harcı teşviklerinin de etkisiyle konut almanın en uygun zamanı olduğuna dikkat çekerek fiyatlarda daha fazla düşüş beklemediğini söyledi. Evrim Kırmızıtaş Başaran, son dönemde özellikle yalı dairelerinin fiyatlarının yatırım için çok cazip olduğuna işaret etti. 'da yalı dairelerinde fiyatların üçte bire kadar gerilediğini ifade eden Başaran, "Normal daire fiyatına yalı daireleri satılıyor" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.