Bugünkü
Takvim

Gül İnşaat Beykent’e Avenue yapacak

Gül İnşaat yeni projesi Avenue İstanbul ile Miami’deki Bal Harbour konseptini Beykent’e getirecek. Projede daire fiyatları 443 bin liradan başlıyor, 1 milyon 100 bin liraya kadar çıkıyor

ABONE OL
Gül İnşaat Beykent’e Avenue yapacak
Gül İnşaat, Beylikdüzü Beykent'te yapımına başladığı Aveneu İstanbul projesini satışa çıkardı. Residence, AVM ve ofis birimlerinden oluşan Avenue İstanbul, Miami'de bulunan Bal Harbour konseptini Beykent'e taşıyor. Yeşili bol, su ile iç içe planlanan Avenue İstanbul'da açık havada alışveriş imkanı da sunuluyor. Projede büyüklükleri 89 metrekare ile 187 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerine yer veriliyor. Aroma grubuna ait 30 dönümlük bir arsa üzerinde yüzde 50-50 kat karşılığı esasıyla hayata geçirilecek olan Avenue İstanbul, arsa dahil 530 milyon liralık bir yatırımla gerçekleştiriliyor. 736 daire, 40 ofis, 170 mağazayı barındıran bir AVM'den oluşan projede daire fiyatları 443 bin lira ile 1 milyon 100 bin lira arasında değişiyor.

ÜSTÜ AÇILABİLİR AVM
Gül İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Gül, projede, bir avlu bahçenin etrafında konumlandırılan lezzet terası, çocuklar için eğlence alanları ve günlük ihtiyaçların karşılanabileceği ticari alanlar bulunacağını belirterek, Avenue İstanbul'da yer alan AVM'nin üstü açılır kapanır olarak planlandığını söyledi. Projeyi 2019'un Eylül ayında teslim etmeyi planladıklarını açıklayan Gül, "Avenue İstanbul'un konut satışlarından 420 milyon lira hasılat bekliyoruz. Ayrıca AVM'den ayda 1 milyon lira kira geliri elde etmeyi hedefliyoruz" dedi. Yü zde 5 indirim Avenue İstanbul'da lansmana özel

YÜZDE 5 İNDİRİM
uyguladıklarını ifade eden Gül, projedeki metrekare fiyatlarının şu anda 4 bin 500 lira ile 6 bin lira arasında olduğunu, aslında bu fiyatların 8-10 bin lira aralığında olması gerektiğini sözlerine ekledi. Aroma Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mahmut Duruk da Avenue İstanbul'da farklı bir konsept yaratmak istediklerini söyledi. Bölgenin ihtiyaçlarını analiz ederek hareket ettiklerini anlatan Duruk, Gül İnşaat'ın konut ve AVM deneyimi bizim perakende deneyimimizle bu projede birleştirmiş olacağız. Avenue İstanbul; Beykent, Beylikdüzü ve Büyükçekmece bölgesinin en iddialı projesi olacak" diye konuştu.

Yavuz KARAMAN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.