Bugünkü
Takvim

İnşaatı bile kazandırdı

ABONE OL
İnsaatı bile kazandırdı
'ın Bursa'da hayata geçirdiği nin, 79 konuttan oluşan ikinci etabında satışlar devam ediyor. 128 konuttan oluşan ilk etabını teslim eden Koray İnşaat, ikinci etap konutlarını da yılsonuna kalmadan teslim edecek. Toplam 750 konuttan oluşan projeyle ilgili Koray İnşaat Genel Müdür Yardımcısı Ali Pusat, "Bursalılar, yüzde 73'ü yeşil alana ayrılmış projeye beklediğimizin ötesinde ilgi gösterdi" dedi. Birinci etapta yer alan 128 konutun çoğunun satıldığını belirten Pusat, daire sahiplerinin krize rağmen yüzde 35'i aşan kazançlar sağladığını kaydetti. İkinci etap konutlarının satışına, cazip ödeme seçenekleri ile başladıklarını ifade eden Pusat, Akbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi ve VakıfBank'la da işbirliği yaptıklarını belirtti. Kampanyada hiç peşinatsız ödeme seçeneği, vade farksız ödeme seçeneği, peşinatı 1 yıl erteleme seçeneği, yüzde 25'i peşin, vade farksız, 48 ay vadeli ödeme seçeneği gibi uygulamalar bulunuyor. Projede 1+1'den 4+1'e kadar 25 farklı tipte konut yer alıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.