Bugünkü
Takvim

Yerli e talip olan il!

İşte yıllardır Türk insanının hayallerini süsleyen 'yerli ' düşüncesinin gerçeğe dönüşeceği o şehrimiz...

  • Emlak&OTO
  • 22.09.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 22.09.2011 16:21
ABONE OL
Yerli otomobile talip olan il!
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından dile getirilen heyecanın ateşinin İzmit'ten yakılması için Kocaeli Ticaret Odası olarak üzerlerine düşen tüm sorumlulukları yerine getirmek istediklerini belirten İbrahim Keleş, bu amaçla yapacakları çalışmalarda bir an bile tereddüt etmeyeceklerini belirtti.

''Yüzde 100 yerli olacak mutlaka Kocaeli'de üretilmelidir. Bunun için gereken gayret ve çabayı il olarak göstermeliyiz'' diyen Keleş, şunları söyledi:

''Motoru, enjeksiyonu, mekaniği, karoseri ve her şeyiyle yüzde 100 yerli otomobili üretecek fabrikanın Kocaeli'de faaliyete sokulması heyecan verici olacaktır. Bu çalışmanın içinde olmak, belli sorumluluklar üstlenmek ve geleceğe taşınacak bu katma değere emek vermeyi herkes istemelidir. Kocaeli Ticaret Odası bu konuda her türlü sorumluluğu tereddüt göstermeden alacaktır. Diğer kurumların da benzer bir yönelim içinde olacağına, bu projeyi sahiplenebilmek için hepimize sorumluluklar düştüğüne inanıyorum.''

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.