Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 26.03.2020 Gazete
ABONE OL

İş’e Devam Desteği

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, kamu ları ve katılım finans kuruluşlarıyla tüm sektörler ve firmalar için 'İş'e Devam Desteği başlattıklarını belirterek, "Hazine destekli KGF kefaleti sağlanan bu destek için şartımız ın korunması olacak" dedi.

İş’e Devam Desteği
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, kamu ları ve katılım finans kuruluşlarıyla tüm sektörler ve firmalar için 'İş'e Devam Desteği başlattıklarını belirterek, "Hazine destekli KGF kefaleti sağlanan bu destek için şartımız ın korunması olacak" dedi. Ziraat Bankası, Halkbank ve VakıfBank, kurumsal ve ticari ölçekteki firmaların işletme sermayesi ihtiyaçları için 'İşe Devam Kredi Desteği'ni hayata geçirdi. 3 kamu bankasından yapılan ortak açıklamaya göre; desteğe, sektör ayrımı gözetilmeksizin salgından ekonomik olarak olumsuz etkilenen tüm firmalar başvuruda bulunabilecek. Başvuru bugün başlayacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.