Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 19.03.2020 Gazete
ABONE OL

Toyota üretime 2 hafta ara veriyor

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, yeni tip Coronavirüs salgını ile ilgili çalışanlarının sağlığına yönelik tedbirler kapsamında Sakarya'da bulunan fabrikada üretime 2 hafta ara veriyor.

Toyota üretime 2 hafta ara veriyor
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, yeni tip Coronavirüs salgını ile ilgili çalışanlarının sağlığına yönelik tedbirler kapsamında Sakarya'da bulunan fabrikada üretime 2 hafta ara veriyor. Açıklamada, "Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, çalışanlarının sağlığını güvence altına alma konusunda en üst düzeyde hassasiyet göstererek 21 Mart- 5 Nisan'da üretime ara veriyor" denildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.