Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 25.02.2020 Gazete
ABONE OL

Konut hamlesinde ilk kura çekildi

TOKİ tarafından yürütülen 'Her yıl 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi'nde ilk kura İzmir'de çekildi. Karabağlar'da 30 bin 187 kişinin başvurduğu 750 konutun hak sahipleri belirlendi.

Konut hamlesinde ilk kura çekildi
TOKİ tarafından yürütülen 'Her yıl 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi'nde ilk kura İzmir'de çekildi. Karabağlar'da 30 bin 187 kişinin başvurduğu 750 konutun hak sahipleri belirlendi. Kuradan ismi çıkan Nezahet Begeç, çok sevinçli bir gün yaşadığını söyledi. Kadriye Baruthan da çok mutlu olduğunu, evini hasta oğluna bırakmak istediğini dile getirdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.