Bugünkü
Takvim

emeklisine 2.107 TL | 2020 Ocak ayı güncel emekli maaşları ne kadar olacak?

Emeklilerin Ocak mı için son viraja girildi. 'nın Aralık ayı beklenti anketinde 2019 yılı tahmini yüzde 11.62'ye gerilerken, buna göre Temmuz-Aralık u yüzde 6.29 olarak gerçekleşecek. Peki bu oranlarla güncel emekli maaşları ne kadar olacak? Emekli maaşlarıyla ilgili son dakika haber ve gelişmeler takvim.com.tr'de...Emeklilerin
Ocak zammı için son viraja girildi. Merkez Bankası'nın Aralık ayı beklenti anketinde 2019 yılı TÜFE tahmini yüzde 11.62'ye gerilerken, buna göre Temmuz-Aralık enflasyonu yüzde 6.29 olarak gerçekleşecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.