Bugünkü
Takvim

Los Angeles Otomobil Fuarı kapılarını açtı!

Dünyanın önde gelen otomotiv üreticileri, Los Angeles Otomobil Fuarı'nda bir araya geldi. İlk olarak basın mensuplarını ağırlayan, bugün de ziyaretçilere kapılarını açan fuarda elektrikli ve hibrit modellerin ağırlığı dikkat çekiyor.

Otomotiv fişe taktı
Dünyanın önde gelen otomotiv üreticileri, Los Angeles Otomobil Fuarı'nda bir araya geldi. İlk olarak basın mensuplarını ağırlayan, bugün de ziyaretçilere kapılarını açan fuarda elektrikli ve hibrit modellerin ağırlığı dikkat çekiyor. Binden fazla modelin ziyaretçilere sunulacağı fuarda; otomotiv üreticileri geleceğe dair mesajlar veren fütüristik modellerini de sergiliyor.

SIRA DIŞI ÇİZGİLER

Martı kanat kapıları ve fütüristik kokpitiyle dikkat çeken Lexus LF30'daki 4 elektrikli motor toplamda 536 beygir güç üretiyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.