Bugünkü
Takvim

Yabancı tahvile koştu

Hazine'nin 5 yıl vadeli yaptığı ve ihraç tutarının 3 katından fazla talep gösterilen tahvil ihracı, 2.5 milyar dolar olarak gerçekleşirken, tahvile yaklaşık 200 yabancı yatırımcı katıldı.

Yabancı tahvile koştu
Hazine'nin 5 yıl vadeli yaptığı ve ihraç tutarının 3 katından fazla talep gösterilen tahvil ihracı, 2.5 milyar dolar olarak gerçekleşirken, tahvile yaklaşık 200 yabancı yatırımcı katıldı. Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre; tahvile gelen toplam talep miktarı, Nisan 2015'ten bu yana gerçekleştirilen tahvil ihraçları içerisinde en yüksek miktar olarak kayıtlara geçti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.