Bugünkü
Takvim

Avrupa’yı rahatsız etti

'nın 'a (BİST) Genel Müdür olması, küçük ortağı rahatsız etti. BİST'te yüzde 10 hisseye sahip Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD), Atilla'yı istemedi.

Atilla Avrupa’yı rahatsız etti
Hakan Atilla'nın 'a (BİST) Genel Müdür olması, küçük ortağı rahatsız etti. BİST'te yüzde 10 hisseye sahip Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD), Atilla'yı istemedi. EBRD'nin İletişim Yönetimi Müdürü Jonathan Charles, "Bize danışılmadı ve biz bunu desteklemiyoruz" açıklaması yaptı. Fakat EBRD'nin elinden bir şey gelmedi. Hakan Atilla, BİST'te Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.