Bugünkü
Takvim

2.660 dolar maaşla hostes aranıyor

merkezli havayolu şirketi Emirates, aylık 2 bin 660 dolardan başlayan maaş ile 'de kadın kabin memuru alımlarına devam ediyor. Emirates, kabin memuru ekibine Türkiye'den başvuran adaylar için 7 Eylül günü saat 09.00'da 'da, 9 Eylül günü saat 09.00'da 'de olmak üzere iki görüşme günü düzenleyecek.

2.660 dolar maaşla hostes aranıyor
Birleşik Arap Emirlikleri merkezli havayolu şirketi Emirates, aylık 2 bin 660 dolardan başlayan maaş ile 'de kadın kabin memuru alımlarına devam ediyor. Emirates, kabin memuru ekibine Türkiye'den başvuran adaylar için 7 Eylül günü saat 09.00'da Ankara Sheraton Hotel Convention Center'da, 9 Eylül günü saat 09.00'da İzmir Mövenpick Hotel'de olmak üzere iki görüşme günü düzenleyecek. Kabin memuru olmayı hedefleyen adaylar işe alma süreci hakkında bilgi edinip, Dubai'de yaşam ve iş hayatının nasıl olduğu hakkında bilgilendirilecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.