Bugünkü
Takvim

’den yeni evlilere özel kampanya

, yeni kampanyasıyla yeni evlenenler için teslimatları öne çekerek 2 yıl daha erken ev sahibi olma imkanı sunuyor. Şirket, ayrıca kampanyaya katılanlara tutarı kadar hizmet bedeli indirimi yapacak.

Eminevim’den yeni evlilere özel kampanya

EMINEVIM, yeni evli ya da evlenecek olan çiftlerin konut sahibi olmasını hızlandıracak yeni bir kampanya başlattı. Buna göre, yeni evli çiftler, 'in geliştirdiği Elbirliği finansman modeliyle teslimatlarını 2 yıl daha erken alabilecek ve çok uzun yıllar beklemeden kısa bir sürede ve faizsiz ev sahibi olabilecek. Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, kampanyanın Temmuz ayı sonuna kadar devam edeceğini açıkladı.


Emin Üstün

'KDV BİZDEN'
Teslimatları yeni evlenen çiftler için 2 yıl öne çektiklerini söyleyen Üstün, "Kampanyamıza katılan çiftlere, KDV tutarı kadar hizmet bedeli indirimi de yapacağız" dedi. Üstün kampanyadan evliliğinin ilk yılındaki çiftlerin yararlanabileceğini belirtti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.