Bugünkü
Takvim

’de anahtarlar veriliyor

Makyol Santral’de anahtarlar veriliyor
Makyol Gayrimenkul, İstanbul Bahçeşehir'de inşa ettiği 'i bu ay ev sahiplerine teslim ediyor. Tamamı teras veya balkonlu toplam 5 blokta 403 daire ve 9 villanın yanı sıra, ticari ünitelerin de yer aldığı projenin yüzde 70'i satıldı. Dünyaca ünlü Roy Higgs Mimarlık tarafından projelendirilen Makyol Santral'de kalan daireler için teslime özel 3 bin liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olma fırsatı veriliyor. Kampanya kapsamında bankasız ve kefilsiz 50 ay yüzde sıfır faiz avantajı sunuluyor. 407 daire ve 84 ticari üniteden oluşan Makyol Santral'de büyüklükleri 64 ile 182 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 daire seçenekleri bulunuyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.