Bugünkü
Takvim

Kazanç meyvesi!

Mayıs ayıyla birlikte sera ürünlerinin yerini tarla ürünleri almaya başlayınca, sebzemeyvede fiyatlar düşme trendine girdi.

Kazanç meyvesi!
Mayıs ayıyla birlikte sera ürünlerinin yerini tarla ürünleri almaya başlayınca, sebzemeyvede fiyatlar düşme trendine girdi. Fiyatlarda yüzde 25-50 arasında düşüş görülürken, marketlerin meyvedeki fahiş kârı dikkat çekti. Türkiye Ziraatçiler Derneği Başkanı Hüseyin Demirtaş, çilek, erik gibi turfanda meyvelerde ve yapraklı sebzelerde gözle görülür bir düşüş yaşandığını belirterek, "Ancak marketler sebzede bir miktar indirime gitse de mevsim meyvelerinde daha fazla kâr için fiyat düşüşüne direniyor" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.