Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 16.05.2019 09:01
  • Son Güncelleme: 16.05.2019 09:01

10 maaş ? ve Bağkur'luya 3 alma başvuru şartları açıklandı!

ve Bağkur'luya 3 alma başvuru şartları açıklandı! 10 maaş ? SGK SSK ve Bağkur'luya 3 maaş avans 10 maaş kredi alma başvuru şartları! 3 maaş avans kaç para? SGK'dan emekliye avans müjdesi! Emeklilik başvurusunu yapan ve aylığı 90 gün içinde bağlanamayanlar, SGK'dan yazılı olarak avans talep edebiliyor. Emekli maaşlarıyla ilgili son dakika haber ve gelişmeler takvim.com.tr'de. Emekliler, bu imkanı dört gözle bekliyor. Sistem hayata geçerse; emekliler nakit sıkıntısı yaşadıklarında SGK'ya başvuru yaparak maaşının 3 katına kadar avans isteyebilecek.

SGK SSK ve Bağkur'lular için güzel haberler ardı ardına gelmeye devam ediyor. Bu bağlamda milyonlarca emeklinin yüzü gülüyor. Son yaşanan gelişmeler ise yine emeklileri sevindirdi. SGK emekli vatandaşlarımıza net asgari ücretin 3 katına kadar ödeme yapabiliyor. Emeklilik başvurusunu yapanlar maaşını beklerken 6 bin 62 liraya varan avans alabilirken, aylığına kavuştuktan sonra da pek çok imkandan yararlanabiliyor. SGK, bu talebe karşılık net asgari ücretin 3 katına kadar ödeme yapıyor. SGK SSK ve Bağkur'luya 3 maaş avans 10 maaş kredi alma başvuru şartları nedir! 3 maaş avans 10 maaş kredi ödemesi kaç para? İşte tüm detaylar

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.