Bugünkü
Takvim

Finans zirvesi

Hazine ve Maliye Bakanı , bankaların yöneticileriyle toplantı yaptı.

Finans zirvesi

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, dün, bankacılık sektörünün temsilcileriyle bir istişare toplantısı gerçekleştirdi. Tüm bankaların üst düzey yöneticilerinin katıldığı toplantıya ilişkin sosyal medya hesabı Twitter'dan paylaşımda bulunan Bakan Berat Albayrak, "Bankacılık sektörümüzün gündemindeki tüm konuları ve bu alandaki politikalarımızı, sektör temsilcilerimiz ile gerçekleştirdiğimiz kapsamlı bir istişare toplantısında ele aldık" ifadesini kullandı. Bakan Albayrak ile aralarında Türkiye Bankalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın'ın da bulunduğu bankaların yöneticileri, toplantı sonrasında hatıra fotoğrafı çektirdi. Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, paylaşımında bu fotoğrafa da yer verdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.