Bugünkü
Takvim

Gizli talihli 4.4 milyon kaybetti

Gizli talihli 4.4 milyon kaybetti
Milli Piyango İdaresi'nin yılbaşı özel çekilişinde 70 milyon liralık büyük ikramiyeyi kazanan talihli henüz parasını almadı. Talihli 31 Aralık 2019'dan önce biletini ibraz ederek ikramiyesini almazsa, para Hazine'ye devredilecek. 108 gündür ortaya çıkmayan gizemli talihli 70 milyon lirasını almadığı her gün para kaybediyor. 1 Ocak'ta parasını alıp bankaya yatırması halinde talihli bugüne kadar 4.4 milyon lira gelir elde edecekti. Gizli milyoner, yine 1 Ocak'ta 70 milyon lirası ile 322 kilo altın alabilirken, şimdi aynı para ile 28 kilo daha az altın alabiliyor. Talihli 70 milyonu 1 Ocak'ta tahsil edip, 1'er milyon liradan ev alıp aylık 6 bin liradan kiraya verseydi, 1 milyon 470 bin lira da kira geliri elde edecekti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.