Bugünkü
Takvim

Genç esnafa sıfır le 100 bin TL

Genç esnafa sıfır faizle 100 bin TL
HALKBANK'ın bu yıl esnafa kullandıracağı kredilerde oranı yüzde 50 indirimli olacak. tarafından projeleri onaylanan genç girişimci esnaf ve sanatkarlara da 100 bin liraya kadar sıfır faizli kredi verilecek. Geleneksel, kültürel, sanatsal değerleri olan el dokuma işleri, çini ve çömlek yapımı, ahşap oyma, keçecilik gibi kaybolmaya yüz tutan meslek kollarında faaliyet gösteren, 'esnaf vergi muafiyet belgesi' sahibi esnaf ve sanatkarlara, 2019'da kullandırılacak kredilerde ve bakiyesi 2019'a devreden kredilerde yüzde 100 faiz indirimi uygulanacak.


HAZAL ATEŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.