Bugünkü
Takvim

Sözde ucuzluk gerçekte zam

Fırsatçılıkta sınır yok. te ‘Büyük İndirim Günleri’ sloganıyla 399 liradan satışa sunulan saatin, 2 gün önce 339 lira olduğu ortaya çıktı

Sözde ucuzluk gerçekte zam
İyi araştırma yapmadan alışveriş yapmak cebi vuruyor. 'İndirim' yazıları da bazen sadece sözde kalıyor. Bir alışveriş sitesi '9-10- 11 Kasım Büyük İndirim Günleri' sloganıyla pek çok ürünü satışa sundu. Ancak ortaya fiyat artışı çıktı. Trendyol'da 7 Kasım'da yüzde 74 indirim yazısıyla 329,99 liradan sunulan Fossil marka erkek saati, 'Büyük İndirim Günleri' diye duyurulan 9 Kasım'da 399 lira fiyatla satışa çıktı. Ürünün açıklamasında indirim oranı da yüzde 69 olarak yer aldı. Yani aynı ürünü 9 Kasım yerine 7 Kasım'da alanlar 69,01 lira avantajlı çıktı. Uzmanlar, "Beğendiğiniz bir ürün varsa, birkaç yerden araştırın" uyarısı yapıyor.


Alışveriş sitesinin 'Büyük İndirim Günleri'nde kol saatinin indirim oranının 2 gün öncesine göre azaldığı görüldü.7 KASIM 20189 KASIM 2018

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.