Bugünkü
Takvim

’dan elektrikli kamyon

Anadolu Isuzu’dan elektrikli kamyon
Ticari araç dünyasının en önemli larından biri olan IAA Hannover Ticari Araç Fuarı, 20-27 Eylül'de düzenlenecek. Bu yıl fuarda 5 yeni aracının tanıtımını yapacak olan Anadolu Isuzu, Isuzu Novociti Life Premium, Visigo ve Citiport otobüslerinin farklı versiyonlarını görücüye çıkaracak. Anadolu Isuzu, Ar-Ge'sini yerli proje ortakları ile birlikte yüzde 100 Türk mühendislerin gerçekleştirdiği elektrikli kamyonunun da tanıtımını gerçekleştirecek. 6.6 ton taşıma kapasiteli araç, AC şarj ünitesiyle 4 saatte tam dolu hale gelebiliyor. Ayrıca DC tipi özel şarj üniteleriyle sadece yarım saat gibi çok kısa bir sürede aküleri yüzde 100 doldurulabiliyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.