Bugünkü
Takvim

Garajdan servet çıktı

Garajdan servet çıktı
ABD'li bir genç, büyükbabasının garajını açınca servet sahibi oldu. Genç, garajda 20 yılı aşkın süredir yatan Ferrari 308 ve Lamborghini Countach ile karşılaştı. Yaklaşık 600 bin dolar (3.6 milyon lira) değerindeki araçlardan haberi olmayan üniversiteli genç, araçların henüz satılık olmadığını fakat gelen teklifleri değerlendirebileceğini dile getirdi. Büyükbabanın, araçları kiralamak için 1989'da aldığı, fakat sigorta masraflarının yükselmesiyle birlikte şirketi kapatmak zorunda kaldığı ortaya çıktı. Büyükbaba, böylece torununa sürpriz bir miras bırakmış oldu. Garajdaki araçlardan 1981 5000 S, bu haliyle bile en az 300 bin dolar ediyor. Eğer restore edilirse fiyatı 500 bin doların üzerine yükseliyor. 308'in fiyatı ise model yılına göre 50 ila 100 bin dolar arasında.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.